Istanbul,
15
Ocak
2018
|
09:54
Europe/Istanbul

Haftalık Teslimat: 15 Ocak 2018

Üniversitelerin Ulaşım Dostu Mercedes-Benz Türk!

Mercedes-Benz Türk tarafından Dokuz Eylül Üniversitesine 1 adet Intouro satışı gerçekleştirilmiştir.

Araç Mercedes-Benz Türk tarafından Dokuz Eylül Üniversitesi temsilcilerine teslim edildi. Teslimat esnasında, Mercedes-Benz otobüslerinin yolcularına sağladığı yüksek konfora ve değişmez kalitesine değinildi. Mercedes-Benz 2017 yılında yapmış olduğu teslimatlar ile üniversitelerin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.
 

AKTİV TURİZM MERCEDES BENZ İLE BÜYÜYOR!

Latin Amerika pazarının %80 gibi iddialı bir payına sahip olan Honest Travel Group, toplamda 6 araç daha alarak, otobüs filosunu ikili rakamlara çıkarttı.

Teslimata Honest Travel Group Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deveci, Operasyon ve Transport Müdürü Erkan Murat Bulutlar, Kaptanlar Erkan Çakır, Halil Köse, Ali Güzel ile birlikte Mercedes Benz Finans sorumlusu Kemal Üşenmez, Otobüs Satış Bayi Koordinatörü Gencay Ekinci ve Has Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Soner Balaban Katıldı. Teslimat sırasında araç filosuna yeni 3 otobüs daha katmanın mutluluğunu yaşadığını bildiren Mehmet Deveci, 2018 ile alakalı 4 adet yeni Tourismo alacaklarının sinyalini verdi. Eski kötü günleri geride bıraktıklarını ve ülkemizde terör saldırısı olmaması durumunda 2018'in kendileri için önemli bir yıl olacağını vurguladı. Bu satın alım ile birlikte müşterilerine daha iyi hizmet vereceklerini açıklayan Mehmet Deveci , "filoda 46, 50 ve 54 koltuklu araçlarımız mevcut ve rakiplerimize oranla verdiğimiz servisin kalitesi çok yüksek " dedi.

Kısa bir konuşma yapan Erkan Murat Bulutlar, Honest Travel'ın ilk aldığı aracın firmanın kurulduğu günden bu yana filolarında olduğunu, tüm araç seçimlerinde ekip olarak birlikte karar aldıklarını ve Mercedes markasından yine vazgeçmediklerini belirtti. 2018 Latin yılı olması için birçok havayolu ile garanti koltuk anlaşması yaptıklarını ve tüm yurtdışı ekiplerimiz ile birlikte en iyi servisi sunmanın kendileri için en büyük hedef, müşteri memnuniyetinin ise en büyük hediye olduğunu bildirdi.
 

Aralık Ayının Şampiyonu Travego!

Mercedes-Benz Türk bayii Has Otomotiv tarafından Huntur’a satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD teslimatına ait detaylar aşağıda verilmiştir.

Araçlar, Mercedes-Benz Türk bayii Has Otomotiv tarafından Huntur’a teslim edildi. Teslimat sırasında, Mercedes Benz otobüslerinin yüksek ve sarsılmayan kalitesinden söz edildi. Müşteriler, Mercedes-Benz Türk ile yapılan bu işbirliğinin verdiği ayrıcalık hissine vurgu yaptılar.
 

Üniversite Ulaşımında Adres Mercedes-Benz!

Mercedes-Benz Türk tarafından İskenderun Üniversitesine 1 adet Tourismo 15 RHD satışı gerçekleştirilmiştir.

Araç İskenderun Teknik Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından kullanılmak üzere teslim edildi. Sağladığı konfor ve sahip olduğu eşsiz kalitesiyle Mercedes-Benz otobüsleri, 2017 yılında üniversite ulaşımının bir numaralı tercihi oldu. Teslimat esnasında, Mercedes-Benz Tourismo’nun uzun ömürlü kullanımına da vurgu yapıldı.


ŞEHİRİÇİ ULAŞIMIN ADRESİ CONECTO!

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto RHD teslimatına ait görsel ekte bilginize sunulur.

Araç, Mercedes-Benz Türk tarafından Hüsamettin Aydeniz ve İlhan Seyhan’a teslim edilmiştir. Aydeniz ve Seyhan, Mercedes-Benz otobüsü kullanacak olmanın verdiği ayrıcalık hissinden bahsettiler. Teslimat esnasında, Conecto’nun ekonomik yakıt tüketimine ve düşük işletme maliyetlerine ayrıca vurgu yapıldı.

 

KAMİL KOÇ MERCEDES-BENZ İŞBİRLİĞİ SÜRÜYOR!

Mercedes-Benz Türk bayii Koluman İstanbul tarafından Kamil Koç’a 10 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD 15 satışı gerçekleştirilmiştir.

Araçlar Mercedes-Benz Türk bayii Koluman İstanbul tarafından Kamil Koç yetkililerine teslim edildi. Kamil Koç, 2017 yılında yapmış olduğu toplu alımlarla hem filosundaki Mercedes-Benz otobüslerinin sayısını arttırdı hem de markaya olan güvenini gösterdi. Teslimat esnasında, yetkililer bu işbirliğinin 2018 yılında da devam edeceğini belirttiler. Tourismo 16 2+1 araçlarının yüksek performansına ve yolcuların seyahat sırasında yaşadığı memnuniyete ayrıca vurgu yapıldı.