Istanbul,
08
Haziran
2018
|
11:54
Europe/Istanbul

Haftalık Otobüs Teslimatı: 08 Haziran 2018

SENA TUR’A İKİ ADET TOURISMO 15!

Mercedes-Benz Türk bayii Has İstanbul tarafından Sena Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD teslimatına ait detaylar aşağıda verilmiştir.

Araç, Mercedes-Benz Türk bayii Has İstanbul tarafından Sabri Ünver’e teslim edildi. Tourismo otobüslerinin sahip olduğu yakıt tasarrufu ve yüksek konfor özellikleri müşterilerini ikna etmeye devam ediyor. Teslimat sırasında Sena Turizm yetkilileri, Mercedes-Benz markasına güvendiklerini ve kârlı bir yatırım yaptıklarını vurguladılar.

 

TOURISMO 16 TESLİMATLARI TAM GAZ!

Mercedes-Benz Türk bayii Hasmer Düzce tarafından Çağdaş Güven’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD teslimatına ait detaylar aşağıda verilmiştir.

Araç, Mercedes-Benz Türk bayii Hasmer Düzce tarafından Satılmış Kalkan’a teslim edildi. Teslimat esnasında, yeni Tourismo’ların daha iyi yakıt performansına ve sorunsuz sürüşüne vurgu yapıldı. Mercedes-Benz otobüslerinin sahip olduğu yüksek ikinci el fiyatı alıcılarını ikna eden diğer önemli unsurlardandır. Çağdaş Güven yetkilileri, yapmış oldukları bu işbirliklerinden duydukları mutluluğu dile getirdiler.

 

ÖZ ERCİŞ SEYAHAT’İN TERCİHİ TOURISMO 16!

Mercedes-Benz Türk bayii Hassoy tarafından Öz Erciş Seyahat’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD teslimatına ait detaylar aşağıda verilmiştir.

Araç, Mercedes-Benz Türk bayii Hassoy tarafından Hakan Yiğit’e teslim edildi. Şehirlerarası ulaşımın değişmez markası olan Mercedes-Benz Tourismo otobüsleri unvanını korumaya devam ediyor. Teknolojik donanımları ve sarsılmaz kalitesiyle rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Teslimat esnasında, Tourismo’nun gelişmiş özelliklerine ve ferah iç dizaynına ayrıca vurgu yapıldı.