Istanbul,
18
Mayıs
2018
|
09:22
Europe/Istanbul

Turmek Ağrı Turizm filosunu Mercedes-Benz araçlarla güçlendiriyor

  • Turmek Ağrı Turizm, alımını gerçekleştirdiği 2 adet Tourismo 16 ile filosundaki toplam Mercedes-Benz marka araç sayısını 22’ye çıkardı.

Ağrı merkezli, şehirlerarası yolcu taşımacılığı şirketi Turmek Ağrı Turizm; Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hassoy’dan 2 adet 54 koltuklu Tourismo 16 model otobüs satın alarak tercihini yine Mercedes-Benz’den yana kullandı. Bu teslimat ile birlikte Turmek Ağrı Turizm’in filosunda 22 adedi Mercedes-Benz marka olmak üzere toplam 26 adet araç bulunuyor.

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonu Grup Müdürü Murat Kızıltan, Hassoy Bayii Otobüs Satış Danışmanı Cenk Soydan ve Turmek Ağrı Turizm firma temsilcisi Mahmut İrkey katıldı.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonu Grup Müdürü Murat Kızıltan, tören sırasında yaptığı konuşmada “Değerli iş ortağımız Turmek Ağrı Turizm ile bir kez daha işbirliği içerisinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendilerini gerçekleştirdikleri 2 adet Tourismo 16 alımı için tebrik ediyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz; Tourismo araçlarımızın kendilerine yeni sezonda bol kazanç getirmesini diliyoruz. Ayrıca yetkili bayimiz Hassoy Motorlu Araçlar’a da bu satış için gösterdikleri emek ve destekleri için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Turmek Ağrı Turizm firma temsilcisi Mahmut İrkey ise, “Yaz sezonu hazırlıklarımızı kısmen tamamladık. Düşük yakıt tüketimi ve yolculara sunduğu konfor nedeniyle tercihimizi yüksek performans sunan Tourismo’dan yana kullandık. Bu alımın her iki taraf için de hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz. İlerleyen dönemlerde de yatırımlarımızın devam etmesini planlıyoruz.” şeklinde konuştu.