Istanbul,
05
Ekim
2018
|
15:03
Europe/Istanbul

Mercedes-Benz Türk, Ekim ayında müşterilerine çok özel fırsatlar sunuyor

 

Mercedes-Benz Türk, Ekim ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında %0 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Kampanya kapsamında kurumsal müşterilere 60 aya varan vade seçenekleri sunulurken, müşteriler araç bedelinin yarısını şimdi ödeyip, 200.000 TL’ye kadar tutarını 1 yıl sonra faizsiz ve vade farksız ödeme imkânı bulabiliyorlar.

Mercedes-Benz Otomobil Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ekim ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi, SLC ve E-Serisi otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

  • Mercedes-Benz E-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet ve Estate otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %0,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor. Kampanya kapsamında kurumsal müşterilere 60 ay vade seçeneğini tercih ettiği takdirde 4.891 TL aylık ödeme fırsatından yararlanılabiliyor. Bunun yanı sıra yalnızca kurumsal müşterilere özel araç bedelinin yarısını şimdi ödeyip 200.000 TL’sini faizsiz ve vade farksız 1 sene sonra ödeme fırsatı sunuluyor.
  • Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet ve Estate otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 180.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %1,99 faiz oranından yararlanılabiliyor. Kampanya kapsamında kurumsal müşterilere, 60 ay vade seçeneği ile ayda 5.425 TL aylık ödeme fırsatları sunuluyor. Bunun yanı sıra kurumsal başvurularda, araç bedelinin yarısını şimdi ödeyip, kalan tutarın 180.000 TL’sini 1 yıl sonra %1,99 faizle ödeme imkânı sunuyor.
  • Ekim ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 140.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %2,49 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

Lastik Garantisi

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası

2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

Mercedes-Benz Çocuk Araç Koltukları

Mercedes-Benz bayilerine gelen müşteriler Mercedes-Benz Aksesuar çocuk araç koltuklarına %15 indirimle sahip olabiliyor.

Kış Bakım Kampanyası

Mercedes-Benz otomobillerin periyodik bakımlarında Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nın tercih edilmesi durumunda, %30’a varan yedek parça indiriminden faydalanılabiliyor. Çeşitli ürünlerden oluşan kış bakım setine de %50 indirimle sahip olunabiliyor. İlgili kampanyadan yararlanan müşterilere Mercedes me Adapter hediye ediliyor.

Kış Lastik Kampanyası

Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nden Michelin, Continental ve Pirelli marka otomobil kış lastiklerine % 20 indirimle sahip olunabiliyor. İlgili kampanya kapsamında tüm lastikler için; patlama, çivi girmesi, yırtılma ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti sunuluyor. Kampanyadan yararlanan müşterilere Mercedes-Benz marka şemsiye hediye ediliyor.

Detaylı bilgi için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.