03
Ocak
2018
|
15:55
Europe/Istanbul

Mercedes-Benz Türk, cazip bedel ve koşullar ile otomobil kiralama hizmeti sunuyor

• Mercedes-Benz Türk, yetkili bayilerinde otomobil satın almanın yanında yeni, esnek, özgün ve cazip bir kiralama seçeneği olan ‘Uzun Dönem Kiralama’ hizmetini sunmaya başladı.

• Şahıs şirketi sahibi müşteriler ile KOBİ’lerin cazip kiralama bedelleri ve koşullarıyla yararlanabildiği hizmet sayesinde Mercedes-Benz otomobil tutkunları, hem zamandan hem de otomobil satın almanın maddi yüklerinden tasarruf ederken sonrasında da kullanılmış otomobil değer kayıpları yaşamıyor.

• Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu Satış Direktörü Boris Fitz “Uzun Dönem Kiralama hizmetimizin sağladığı pek çok avantaja ek olarak otomobillerimizin Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), trafik sigortası ve kaskosu kiralama hizmetimiz dâhilinde olduğu için müşterilerimize yalnızca Mercedes-Benz otomobillerini kullanmanın keyfi kalıyor“ dedi.

Müşteri odaklı yaklaşımı ve sunduğu kaliteli hizmetleriyle otomobil pazarında lider konumda olan Mercedes-Benz Türk, otomobil kullanmaya yönelik geliştirdiği yeni modelleriyle sektöre de liderlik ediyor. Mercedes-Benz Türk, kuruluşunun 50. yılında bir ilke daha imza atarak Mercedes-Benz’in geleceğin mobil dünyasında hâkim rol oynama iddiasının bir parçası olan ‘mobilite çözümleri’ kavramını Türkiye‘de sektöre kazandıracak adımları atıyor. Şirket bu kapsamda, Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerinde otomobil satın almanın yanında yeni, esnek, özgün ve cazip bir kiralama seçeneği olan ‘Uzun Dönem Kiralama’ hizmetini sunmaya başladı.

Cazip kiralama bedelleri ve koşulları sunuluyor

Mercedes-Benz otomobil kullanıcılarının yaşamına esneklik ve hareketlilik katması amacıyla geliştirilen ‘Uzun Dönem Kiralama’ hizmetinden, Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerine başvuran şahıs şirketi sahibi müşteriler ve KOBİ’ler cazip kiralama bedelleri ve koşulları ile yararlanabiliyor. Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerinde verilen hizmet sayesinde müşteriler, hem zamandan hem de otomobil satın almanın maddi yüklerinden tasarruf ederken sonrasında da kullanılmış otomobil değer kayıpları yaşamıyor.

Müşterilerin döviz kuru değişimlerinden olumsuz etkilenmemesi amacıyla 12 aylık dönemlerle otomobil kiralama imkânı tanınan ‘Uzun Dönem Kiralama’ hizmeti kapsamında, otomobillerin periyodik bakım işlemleri de kiralama bedeline dâhil ediliyor. Kaza veya arıza gibi durumlarda ise kiralanan otomobilin bir günden fazla süre yetkili serviste kalması gerektiğinde müşterilere, zaman kaybı yaşamalarını önlemek amacıyla bekletmeden ikame bir Mercedes-Benz otomobil tahsis ediliyor.

“Mercedes-Benz kullanmanın keyfini sunuyoruz”

Mercedes-Benz Türk’ün ‘Uzun Dönem Kiralama’ hizmeti ile otomobile erişimi kolaylaştırdığını belirten Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu Satış Direktörü Boris Fitz, “Türkiye’de kuruluşumuzun 50. yılını kutlarken yepyeni bir Mercedes-Benz hizmetinin müjdesini vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Satışlarımızdaki ve müşteri memnuniyetindeki yüksek performansımızı daha da ileriye taşımak amacıyla geliştirdiğimiz ‘Uzun Dönem Kiralama’ hizmetimiz, yetkili bayilerimizde sunulan ürün ve hizmetlere ilave olarak, yepyeni ve cazibesi yüksek bir hizmet. Bu hizmetle hem mevcut sadık müşterilerimize hem de potansiyel yeni müşterilerimize Mercedes-Benz otomobillere erişimi kolaylaştıran yeni bir alternatif çözüm sunuyoruz“ dedi. Mercedes-Benz Türk Filo Satış ve Kullanılmış Otomobil Grup Müdürü Tarık Selim ise, “Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerimizin güvencesiyle otomobil kiralayan müşterilerimizin, otomobil sahibi tüm müşterilerimiz gibi, tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyor; onları da Mercedes-Benz Ailesi’nin birer üyesi olarak kabul ediyoruz. ‘Uzun Dönem Kiralama’ hizmetimizin sağladığı pek çok avantajın yanı sıra müşterilerimiz bu hizmetimizle otomobil alımı için özkaynak ayırmak veya kredi kullanmak zorunda kalmıyor. Finansman kaynaklarını kendi şirket faaliyetlerinde değerlendirebiliyor. Otomobillerimizin Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), trafik sigortası ve kaskosu kiralama hizmetimiz dâhilinde olduğu için müşterilerimize yalnızca Mercedes-Benz otomobillerini kullanmanın keyfi kalıyor” dedi.

Mercedes-Benz Uzun Dönem Kiralama hizmetini sağlayan Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerinin listesi ile Mercedes-Benz modellerinin avantajlı kiralama bedellerine https://www.mercedes-benz.com.tr/passengercars/buy/mercedes-benz-kiralama/mercedes-benz-kiralama.module.html adresinden ulaşılabiliniyor.