Istanbul,
06
Nisan
2018
|
10:24
Europe/Istanbul

Haftalık Teslimat: 04-06 Nisan 2018

BEN TURİZM FİLOSUNA BİR ADET TOURISMO 16 2+1!

Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Gaziantep tarafından Ben Turizm’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD teslimatına ait detaylar aşağıda verilmiştir.

Araç, Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Gaziantep tarafından Yunus Dal’a teslim edildi. Tourismo 16 2+1’in yüksek teknolojisi ve üstün performansı müşterilerini etkilemeye devam ediyor. Aracın oldukça düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek ikinci el değerine sahip olması şehirlerarası otobüs pazarının dinamiklerini değiştirmeye devam ediyor. Ben Turizm yetkilileri, aracı oldukça beğendiklerini ve Mercedes-Benz kalitesine çok güvendiklerini belirttiler.

 

CONECTO SATIŞLARI DEVAM EDİYOR!

Mercedes-Benz Türk tarafından Kuzey Seyahat’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto RHD teslimatına ait görsel ekte bilginize sunulur.

Conecto otobüsleri müşterisine kazandırmaya devam ediyor. Sahip olduğu düşük yakıt masrafları ve yüksek konfor özellikleriyle şehir içi taşımacılık sektöründe rakiplerinden ayrılıyor. Kuzey Seyahat yetkilileri, Mercedes-Benz güvencesi ve Conecto’nun değişmeyen kalitesi nedeniyle bu alımı gerçekleştirdiklerini belirttiler.

 

TURTAŞ TAŞIMACILIK’IN TERCİHİ TOURISMO 15!

Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler Ankara tarafından Turtaş Taşımacılık’a satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD teslimatına ait detaylar aşağıda verilmiştir.

Araç, Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler Ankara tarafından Davut Güzeller’e teslim edildi. Teslimat esnasında yetkililer, Yeni Tourismo 15 araçlarının müşteri dostu yakıt performansına ve sorunsuz sürüş deneyimine vurgu yaptılar. Davut Güzeller, yolcuların tercih ettiği yüksek konfor ve güven duygusunun Yeni Tourismo 15 ile kolaylıkla karşılanabileceğini belirtti.